Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Tatranská séria horských behov 2023
Tatranská séria horských behov - Celkové poradie - Výsledky
Pretekaj.sk
Tatranská séria horských behov - Celkové poradie
Výsledky
Tatranská séria horských behov 2023
Preteky:
Tatranská séria horských behov - Celkové poradie
City Trail
Plesnivec Run
Beh na Zelené Pleso
Memoriál Jána Stilla
Horský kros Gerlach
Tatranská séria horských behov - Celkové poradie
Kategórie:
M - Muži do 39 rokov
F - Ženy do 39 rokov
M40 - Muži 40-49 rokov
F40 - Ženy 40-49 rokov
M50 - Muži 50-59 rokov
F50 - Ženy nad 50 rokov
M60 - Muži nad 60 rokov
Muži do 39 rokov
Por.
Meno
Rok
Klub
07.05.23
City Trail
20.05.23
Plesnivec Run
10.06.23
Beh na Zelené Pleso
15.07.23
Memoriál Jána Stilla
02.09.23
Horský kros Gerlach
Pretekov
Top 4
1.
KOPČAN Radoslav
1987
100
95
95
75
4
365
2.
HLAVČO Jozef
1985
SALOMON/SPORTBY/SUUNTO
100
100
95
3
295
3.
FABRICI Marián
1998
Gelnica
40
63
72
60
4
235
4.
WIKARSKI Milan
2000
Fanklub Františka Galika
69
11
26
66
50
5
211
5.
KRUPIČKA Imrich
2005
58
22
36
60
48
5
202
Ženy do 39 rokov
Por.
Meno
Rok
Klub
07.05.23
City Trail
20.05.23
Plesnivec Run
10.06.23
Beh na Zelené Pleso
15.07.23
Memoriál Jána Stilla
02.09.23
Horský kros Gerlach
Pretekov
Top 4
1.
BOHUŠOVÁ Katarína
1993
Sport Tatry
80
72
80
90
72
5
322
2.
MAYEROVÁ Barbora
2000
Paga gym
95
95
90
3
280
3.
VÁLEKOVÁ Veronika
1984
TJ Družba Smrečany-Žiar
95
80
85
3
260
4.
HUPKOVÁ Sandra
1991
Vysoké Tatry
42
36
80
56
4
214
5.
LORKOVÁ Patrícia
1996
100
100
2
200
Muži 40-49 rokov
Por.
Meno
Rok
Klub
07.05.23
City Trail
20.05.23
Plesnivec Run
10.06.23
Beh na Zelené Pleso
15.07.23
Memoriál Jána Stilla
02.09.23
Horský kros Gerlach
Pretekov
Top 4
1.
GRIGER Ľubomír
1978
Tatragoat.sk
100
90
95
100
90
5
385
2.
KRAVČÁK Peter
1978
Vyšné Hágy
95
69
63
90
69
5
323
3.
BALINT Viktor
1978
The Minions
80
50
30
66
56
5
252
4.
ROLINEC Peter
1982
52
32
69
58
4
211
5.
DINDOFFER René
1980
85
44
19
63
4
211
Ženy 40-49 rokov
Por.
Meno
Rok
Klub
07.05.23
City Trail
20.05.23
Plesnivec Run
10.06.23
Beh na Zelené Pleso
15.07.23
Memoriál Jána Stilla
02.09.23
Horský kros Gerlach
Pretekov
Top 4
1.
IMRICHOVÁ Dagmar
1977
95
100
95
95
95
5
385
2.
KOKORUĎOVÁ Jana
1977
85
85
2
170
3.
MAGULOVÁ Naďa
1979
85
72
2
157
4.
PAULÍNYOVÁ Katarína
1975
Ak ZŤS Martin
100
1
100
5.
KOVALIKOVA Martina
1977
Active life
100
1
100
Muži 50-59 rokov
Por.
Meno
Rok
Klub
07.05.23
City Trail
20.05.23
Plesnivec Run
10.06.23
Beh na Zelené Pleso
15.07.23
Memoriál Jána Stilla
02.09.23
Horský kros Gerlach
Pretekov
Top 4
1.
BAŇANKA Jozef
1971
Tatravagónka v pohybe
95
58
66
63
4
282
2.
MALÍČEK Ján
1966
MALCO MYJAVA
95
95
75
3
265
3.
MACKO Ján
1966
TeloCvičňa SNV
85
72
2
157
4.
FOTTA Rastislav
1964
Fotta organic group Prešov
44
58
50
3
152
5.
SPODNIAK Ján
1967
BŠK Banská Bystrica
63
75
2
138
Ženy nad 50 rokov
Por.
Meno
Rok
Klub
07.05.23
City Trail
20.05.23
Plesnivec Run
10.06.23
Beh na Zelené Pleso
15.07.23
Memoriál Jána Stilla
02.09.23
Horský kros Gerlach
Pretekov
Top 4
1.
POPRACOVÁ Drahomíra
1958
Vysoké Tatry
100
100
95
95
4
390
2.
FOTTOVÁ Jana
1964
Fotta organic group Prešov
90
90
90
3
270
3.
SEMANOVÁ Zlatka
1958
BKO-VYSNA MYŠĽA
100
85
2
185
4.
KARTUSKOVÁ Zuzana
1968
TeloCvičňa SNV
85
80
2
165
5.
PÍŠOVÁ Monika
1972
AK Baník Prievidza
100
1
100
Muži nad 60 rokov
Por.
Meno
Rok
Klub
07.05.23
City Trail
20.05.23
Plesnivec Run
10.06.23
Beh na Zelené Pleso
15.07.23
Memoriál Jána Stilla
02.09.23
Horský kros Gerlach
Pretekov
Top 4
1.
KOŠŤÁL Karol
1963
100
100
100
90
95
5
395
2.
ŽUGEC Pavol
1962
HO Alpin klub Svit
95
90
90
3
275
3.
MAZÁŇ Jozef
1963
KBL Turčianske Teplice
80
75
2
155
4.
ŽUGEC Śtefan
1960
HO Alpin klub Svit
85
63
2
148
5.
TEKELY Jaroslav
1949
MK-SNV
75
72
2
147