Virtuálne preteky Štrbské Pleso 2020

Virtuálne preteky Štrbské Pleso 2020

01.06.2020 - 31.12.2020       Štrbské Pleso       www.virtualnepreteky.sk

Virtuálne preteky na vybraných trasách v regióne Štrby a Štrbského Plesa. Všetky trasy je možné absolvovať behom, chôdzou a NW. Svojou účasťou získate možnosť vyhrať športové hodinky GARMIN (na zaradenie do žrebovania je nutné absolvovať preteky do konca roka). Zároveň svojou registráciou podporíte značenie a údržbu tatranských bežeckých a NW trás v regióne Vysoké Tatry.

Nenáročný 2 km okruh po chodníkoch a cestách v tatranskej osade.

Registrácia

Virtuálne preteky - základné

Porovnajte svoj výkon na niektorej z ponúknutých tratí a zapoj sa do žrebovania o hodiny GARMIN. Pri tejto možnosti nezískaš štartovací balíček a nemusíš navštíviť žiadne kontaktné miesto.

3,00

Registrovať

O trati Okruh Tatranská Štrba

Od koliby k ceste 1/18 doprava a potom na sever po ulici Lesnej, trasa smeruje ďalej do prava a na križovatke Y, po 50 metroch na sever po chodníku popri kostole a tenisovom ihrisku až na sídlisko Ul. Bellova, doľava a doprava po Štefánikovej až k ceste zo Štrbského Plesa (Horská). Ďalej pokračuje cez hlavnú cestu po úzkom chodníčku a schodoch na parkovisko pri hoteli Rysy. Od parkoviska na juh po štrkovom chodníčku, ktorý sa pri odbočke ku kempingu napojí na dláždený chodník. Na križovatke pri Kolibe cez cestu a po chodníku až ku Kolibe.

Dĺžka: 2,00 km
Štart / Cieľ: Tatranská Štrba - Koliba Žerucha
Najnižší bod: 902 m.n.m.
Najvyšší bod: 960 m.n.m.
Celkové stúpanie: 59 m.
Celkové klesanie: 58 m.
Povrch: 80% asfalt, 20% štrk
Značenie: žlté značky

Organizátor

ACB Slovensko, o.z.
Karpatská 3256/15
05801 Poprad
http://www.acb.sk
Kontaktovať organizátora

Virtuálne preteky Štrbské Pleso 2020

E - Okruh Tatranská Štrba