Virtuálne preteky Vysoké Tatry 2020

Virtuálne preteky Vysoké Tatry 2020

01.06.2020 - 31.12.2020       Vysoké Tatry       www.virtualnepreteky.sk

5. ročník virtuálnych pretekov prebieha na vybraných trasách v regióne Vysokých Tatier. Všetky trasy je možné absolvovať behom, chôdzou, NW a trasu na Sliezsky dom aj na bicykli resp. v zime aj na lyžiach. Svojou účasťou získate možnosť vyhrať športové hodinky GARMIN (na zaradenie do žrebovania je nutné absolvovať preteky do konca roka). Zároveň svojou registráciou podporíte značenie a údržbu tatranských bežeckých a NW trás.

Nenáročný okruh s miernym prevýšním po uliciach Tatranskej Lomnice v dĺžke 4,5km. Štart a cieľ je na autobusovej stanici, trasa je vyznačená žltými tabuľkami "Tatry v pohybe".

Registrácia

Virtuálne preteky Vysoké Tatry - základné

Porovnaj si svoj výkon na niektorej z ponúknutých tratí a zapoj sa do žrebovania o športové hodinky GARMIN FORERUNNER 245 MUSIC. Pri tejto možnosti nezískaš štartovací balíček a nemusíš navštíviť žiadne kontaktné miesto.

3,00

Registrovať

O trati Tatranská Lomnica - Medvedia lúka - okruh

Trasa okruhu vedie chodníkom popri hoteli Tulipán, futbalovom ihrisku a jazdeckom areáli. Na jeho konci sa na druhej strane cesty napojí na spevnený turistický chodník a pokračuje nadol po odbočku na lesnú asfaltovú cestu. Odtiaľ stúpa k horárni, pri ktorej sa stáča doľava a vedie ďalej nahor okolo Medvedej lúky až po cestu Slobody v Tatranských Matliaroch. Odtiaľ sa vracia do východiskového bodu v Tatranskej Lomnici. Povrch trasy - asfalt 87%, spevnený prírodný chodník 13%

Dĺžka: 7,07 km
Štart / Cieľ: Tatranská Lomnica - autobusová stanica
Najnižší bod: 784 m.n.m.
Najvyšší bod: 892 m.n.m.
Celkové stúpanie: 136 m.
Celkové klesanie: 136 m.
Povrch: 87% asfalt, 13% chodník
Značenie: oranžové značky Tatry v pohybe

Organizátor

ACB Slovensko, o.z.
Karpatská 3256/15
05801 Poprad
http://www.acb.sk
Kontaktovať organizátora

Virtuálne preteky Vysoké Tatry 2020

Tatranská Lomnica - okruh