Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Pohár ZSL v behu na lyžiach 2023/24
Pohár ZSL žiactva - Výsledky
Pretekaj.sk
Pohár ZSL žiactva
Výsledky
Pohár ZSL v behu na lyžiach 2023/24
Preteky:
Pohár ZSL žiactva
Pohár ZSL žiactva
Pohár ZSL dorastu a dospelých
Pohár ZSL veteránov
Kategórie:
U10M - U10 ml. žiaci 2014+
U12M - U12 ml. žiaci 2012-13
U10W - U10 ml. žiačky 2014+
U12W - U12 ml. žiačky 2012-13
U14M - U14 st. žiaci 2010-11
U15M - U15 st. žiaci 2009
U14W - U14 st. žiačky 2010-11
U15W - U15 st. žiačky 2009
U10 ml. žiaci 2014+
Por.
Meno
Započítané body
14.01.24
Tatranská Lomnica
27.01.24
Levoča Nordic Centrum
18.02.24
Štrbské Pleso
24.02.24
Štrbské Pleso
17.03.24
Štrbské Pleso
23.03.24
Štrbské Pleso
24.03.24
Štrbské Pleso
1.
KEPKO Pavol
2014
ZSL
ŠK Biathlon Mania
330
80
100
50
45
45
100
2.
GIBALA Adam
2015
ZSL
LK SKI TEAM JASE LÁTKY
320
100
80
80
60
50
3.
Húsenica Matúš
2014
ZSL
KBL Jasná Lipt. Mikuláš
300
60
45
100
80
40
60
4.
KUZMIK Lukáš
2014
ZSL
ŠK Štrba
245
100
100
45
5.
ŠVANTNER Michael
2014
ZSL
ŠK Biathlon Mania
240
50
60
50
80
U12 ml. žiaci 2012-13
Por.
Meno
Započítané body
14.01.24
Tatranská Lomnica
27.01.24
Levoča Nordic Centrum
18.02.24
Štrbské Pleso
24.02.24
Štrbské Pleso
17.03.24
Štrbské Pleso
23.03.24
Štrbské Pleso
24.03.24
Štrbské Pleso
1.
SIBYLA Vincent Eliáš
2012
ZSL
LK SKI TEAM JASE LÁTKY
380
100
100
80
100
2.
KARKOŠIAK Emil
2012
ZSL
TJ Vysoké Tatry
320
60
60
100
100
60
3.
Harbach Benjamín
2012
ZSL
BK Opalisko Z.Poruba
320
80
50
100
80
60
50
4.
HRONČEK Dominik
2013
ZSL
LK SKI TEAM JASE LÁTKY
260
50
80
50
50
80
5.
Harbach Adam
2012
ZSL
BK Opalisko Z.Poruba
200
45
40
60
50
45
45
U10 ml. žiačky 2014+
Por.
Meno
Započítané body
14.01.24
Tatranská Lomnica
27.01.24
Levoča Nordic Centrum
18.02.24
Štrbské Pleso
24.02.24
Štrbské Pleso
17.03.24
Štrbské Pleso
23.03.24
Štrbské Pleso
24.03.24
Štrbské Pleso
1.
BAJČIČÁKOVÁ Ela
2014
ZSL
Race Team Bajčičák
400
80
100
100
100
100
100
2.
Mitterová Elissa
2014
ZSL
ŠK Biathlon Mania
280
100
50
80
50
50
50
3.
ŠUŠKOVÁ Sabina
2015
ZSL
BK Opalisko Z.Poruba
280
60
60
60
80
80
4.
KOHÚTOVÁ Simona
2014
ZSL
KB Predajná
280
80
80
60
60
5.
WEISS Alexandra
2014
ZSL
KB Predajná
171
36
50
45
40
U12 ml. žiačky 2012-13
Por.
Meno
Započítané body
14.01.24
Tatranská Lomnica
27.01.24
Levoča Nordic Centrum
18.02.24
Štrbské Pleso
24.02.24
Štrbské Pleso
17.03.24
Štrbské Pleso
23.03.24
Štrbské Pleso
24.03.24
Štrbské Pleso
1.
Klebercová Gréta
2012
ZSL
ŠKP Bratislava
380
100
80
100
100
2.
Leštáková Nela
2012
ZSL
ŠK Biathlon Mania
320
100
80
60
50
80
50
3.
BERAXOVÁ Alica
2013
ZSL
KB Predajná
310
100
50
100
29
60
4.
Vajsová Ela
2012
ZSL
ŠK Biathlon Mania
300
80
50
80
60
50
80
5.
KEPKOVÁ Hana
2012
ZSL
ŠK Biathlon Mania
195
60
36
45
45
45
45
U14 st. žiaci 2010-11
Por.
Meno
Započítané body
14.01.24
Tatranská Lomnica
27.01.24
Levoča Nordic Centrum
18.02.24
Štrbské Pleso
24.02.24
Štrbské Pleso
17.03.24
Štrbské Pleso
23.03.24
Štrbské Pleso
24.03.24
Štrbské Pleso
1.
TATÁR Richard
2010
ZSL
MKL Kremnica
400
100
100
100
100
100
100
2.
PRIBILINEC Nikolas
2010
ZSL
MKL Kremnica
320
80
80
80
80
80
3.
Daraboš Samuel
2010
ZSL
BK Opalisko Z.Poruba
260
60
60
60
80
45
60
4.
Doncs Filip
2010
ZSL
ŠK Biathlon Mania
220
50
45
60
60
50
5.
HNILICA Lukáš
2011
ZSL
BK Opalisko Z.Poruba
195
45
45
50
50
50
45
U15 st. žiaci 2009
Por.
Meno
Započítané body
14.01.24
Tatranská Lomnica
27.01.24
Levoča Nordic Centrum
18.02.24
Štrbské Pleso
24.02.24
Štrbské Pleso
17.03.24
Štrbské Pleso
23.03.24
Štrbské Pleso
24.03.24
Štrbské Pleso
1.
Kováč Ján
2009
ZSL
KB Predajná
360
100
60
100
32
100
2.
Lešo Peter
2009
ZSL
ŠKP Banská Bystrica
320
80
100
60
80
50
3.
Šuhajda Tomáš
2009
ZSL
KB Predajná
280
60
40
80
60
80
4.
Mikolaj Pavol
2009
ZSL
ŠKP Banská Bystrica
245
50
50
45
100
45
5.
FALTÝNEK Adam
2009
ZSL
MKL Kremnica
240
100
45
50
45
36
U14 st. žiačky 2010-11
Por.
Meno
Započítané body
14.01.24
Tatranská Lomnica
27.01.24
Levoča Nordic Centrum
18.02.24
Štrbské Pleso
24.02.24
Štrbské Pleso
17.03.24
Štrbské Pleso
23.03.24
Štrbské Pleso
24.03.24
Štrbské Pleso
1.
Húsenicová Natália
2010
ZSL
KBL Jasná Lipt. Mikuláš
380
100
60
100
80
60
100
2.
Podolská Emma Lillie
2010
ZSL
ŠK Štrba
300
80
80
32
60
80
36
3.
Záhorská Zara
2010
ZSL
KBL Jasná Lipt. Mikuláš
285
60
100
80
45
4.
ŠUŠKOVÁ Sofia
2011
ZSL
MKL Kremnica
275
40
45
100
50
80
5.
Nechalová Sára
2010
ZSL
Klub lyžiarov Nováky
245
45
50
50
45
100
29
U15 st. žiačky 2009
Por.
Meno
Započítané body
14.01.24
Tatranská Lomnica
27.01.24
Levoča Nordic Centrum
18.02.24
Štrbské Pleso
24.02.24
Štrbské Pleso
17.03.24
Štrbské Pleso
23.03.24
Štrbské Pleso
24.03.24
Štrbské Pleso
1.
ŠVANTNEROVÁ Jela
2009
ZSL
MKL Kremnica
380
80
100
100
50
100
2.
Jacková Nina
2009
ZSL
ŠK Kriváň Važec
360
100
80
80
100
50
3.
VÁLEKOVÁ Lea Elisa
2009
ZSL
KBL Jasná Lipt. Mikuláš
241
100
60
36
45
26
4.
Klebercová Klára
2009
ZSL
ŠKP Bratislava
195
36
50
80
29
5.
Šuchtárová Emma
2009
ZSL
TJ Tatran Hybe
191
80
50
32
29
22