Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Goral Run 2018
Goralský minimaratón - Výsledky
Pretekaj.sk
Goralský minimaratón
Výsledky
Goral Run 2018
Preteky:
Goralský minimaratón
Goralský polmaratón
Goralská desiatka
Goralská desiatka - Nordic Walking
Goralský minimaratón
Kategórie:
Celkové poradie
Muži - Abs. poradie
Ženy - Abs. poradie
FMM - Ženy mini
FJMM - Juniorky mini
FDMM - Dievčatá
MMM - Muži mini
MJMM - Juniori mini
MDMM - Chlapci
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
1
MMM
(1.)
413
GOLIAŠ Peter
1991
OCRA SLOVAKIA
15:47,39
00:00,00
2
MMM
(2.)
465
JURČO Miroslav
1991
PretekaRYS
16:12,01
00:24,62
3
MMM
(3.)
447
STANEK Frantisek
1976
Spišská Belá
16:36,91
00:49,52
4
MMM
(4.)
446
NEBUS Ján
1989
PretekaRYS
17:59,98
02:12,59
5
MMM
(5.)
410
SEBEŠ Pavol
1978
18:11,05
02:23,66
6
FJMM
(1.)
435
JORDOVÁ Timea
2000
RM Sport Resort Prievidza
18:13,60
02:26,21
7
MMM
(6.)
442
KOLEN Marcel
1985
DBT Slovakia Team
19:16,91
03:29,52
8
MMM
(7.)
448
ČONGVA Ján
1994
Congi Tm
19:22,24
03:34,85
9
FMM
(1.)
412
KOLIBÁROVÁ Martina
1984
MARAS team
19:23,26
03:35,87
10
FMM
(2.)
438
HODALOVÁ Lýdia
1984
Slovenská Ves
19:35,21
03:47,82
11
MMM
(8.)
464
NEUPAUER Jan
1959
MajNeHu
19:40,71
03:53,32
12
MDMM
(1.)
420
KRIVONAK Kamil
2010
20:34,65
04:47,26
13
FMM
(3.)
443
PAPANOVA Petra
1991
20:37,76
04:50,37
14
FMM
(4.)
418
KRAVČÁKOVÁ Lucia
1977
20:37,96
04:50,57
15
MMM
(9.)
445
GIRAŠEK Peter
1990
21:00,52
05:13,13
16
MDMM
(2.)
454
ŠAGÚL Patrik
2005
Cumeľ Gym Hnúšťa
21:33,46
05:46,07
17
MMM
(10.)
439
ŠIDLOVSKÝ Ján
1951
22:01,12
06:13,73
18
FMM
(5.)
441
MIHOKOVÁ Iveta
1974
Batizovce
22:02,52
06:15,13
19
MMM
(11.)
463
DVORŠČAK Milan
1969
šk Dubnik Presov
22:02,62
06:15,23
20
FMM
(6.)
444
POSPÍŠILOVÁ Renáta
1971
22:27,84
06:40,45
21
FMM
(7.)
436
SZEKELYOVÁ Simona
1998
22:44,68
06:57,29
22
FJMM
(2.)
430
LORINCOVA Ludmila
2002
MARAS team
22:48,82
07:01,43
23
MMM
(12.)
431
LORINC Pavol
1978
MARAS team
22:55,05
07:07,66
24
FMM
(8.)
440
VASILÍKOVÁ Daniela
1978
23:24,90
07:37,51
25
FMM
(9.)
404
DOVJAKOVÁ Anna
1978
23:32,60
07:45,21
26
FMM
(10.)
432
LORINCOVA Jana
1979
MARAS team
23:37,18
07:49,79
27
MMM
(13.)
415
KRAJŇÁK Ladislav
1965
MARAS team
23:42,80
07:55,41
28
FMM
(11.)
405
BARTOVÁ Alenka
1967
23:48,33
08:00,94
29
FMM
(12.)
411
SEBESTOVA Eva
1978
24:00,30
08:12,91
30
MMM
(14.)
451
Drugač Daniel
1955
MSÚ Spišská Belá
24:34,88
08:47,49
31
MDMM
(3.)
460
MIŠKOVSKÝ Marcel
2006
25:06,89
09:19,50
32
MDMM
(4.)
455
MILÁN Michal
2003
25:07,73
09:20,34
33
FDMM
(1.)
459
SZEKELYOVÁ Ivanka
2006
25:15,45
09:28,06
34
MMM
(15.)
403
ŠIMKO Radoslav
1983
Prešov
25:36,53
09:49,14
35
MDMM
(5.)
458
VASILÍK Daniel
2010
ŠKM KK Stará Ľubovňa
26:17,97
10:30,58
36
FMM
(13.)
406
REĽOVSKÁ Zlatica
1976
26:28,41
10:41,02
37
MMM
(16.)
428
PAULIK Michal
1989
26:47,07
10:59,68
38
MDMM
(6.)
424
SPODNIK Adrian
2003
27:37,41
11:50,02
39
FDMM
(2.)
461
HRICOVÁ Kristína
2003
27:40,87
11:53,48
40
FMM
(14.)
450
HRICOVÁ Pavla
1971
27:45,51
11:58,12
41
MMM
(17.)
407
Bretz Patrik
1990
Svit
29:05,41
13:18,02
42
FJMM
(3.)
426
BAČOVÁ Jana
2000
29:56,99
14:09,60
43
MMM
(18.)
427
BAČA Ján
1962
29:57,11
14:09,72
44
MDMM
(7.)
422
DUDEK Dalibor
2009
Lunys Team
30:04,61
14:17,22
45
MDMM
(8.)
421
DUDEK Adrián
2004
Lunys Team
30:05,43
14:18,04
46
MDMM
(9.)
425
GOC Norbert
2008
TJ Mier Kamienka
30:09,07
14:21,68
47
FMM
(15.)
433
MILÁNOVÁ Petra
1974
30:43,54
14:56,15
48
MDMM
(10.)
453
GYÖRI Sebastián
2012
Active life Košice
33:12,28
17:24,89
49
FMM
(16.)
429
KUCHÁROVÁ Anna
1951
Active life Košice
33:12,87
17:25,48
50
FMM
(17.)
409
LUKACIKOVA GALOVA Lucia
1976
Záchranná zdravotná služba Bratislava
33:40,66
17:53,27
51
MDMM
(11.)
423
LUKÁČIK Martin
2012
AC Stavbár Nitra
33:41,62
17:54,23
52
FDMM
(3.)
456
BOHUNČÁKOVÁ Timka
2009
33:48,25
18:00,86
53
FMM
(18.)
434
BOHUNČÁKOVÁ Zuzana
1984
33:50,51
18:03,12
MMM
414
KNOTEK Peter
1983
DNS