Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Malý štrbský maratón - 23. ročník
MŠM - 31 km - Results
Pretekaj.sk
MŠM - 31 km
Results
Malý štrbský maratón - 23. ročník
MŠM - 31 km
Categories:
Celkové poradie
Muži - Abs. poradie
Ženy - Abs. poradie
F - Ženy do 34 rokov
F40 - Ženy od 35 do 49 rokov
M - Muži do 39 rokov
M40 - Muži od 40 do 49 rokov
M50 - Muži od 50 do 59 rokov
M60 - Muži od 60 do 69 rokov
Rank
Category
BIB
Name
Year
Team
Time
Gap
1
M
(1.)
1
BABYAK Orest
1968
JM LAVO Bardejov
01:41:04,1
00:00,00
2
M
(2.)
95
Lipovský Vladislav
1969
Obalservis Košice
01:45:23,1
04:19,00
3
M
(3.)
71
Holický Milan
1965
ASK Pardubice
01:46:31,4
05:27,30
4
M
(4.)
76
Burcajlo Alexander
1964
OLYMP Ukrajina
01:48:33,6
07:29,50
5
M
(5.)
93
Bartkiewicz Krzysztof
1975
Polsko, Torun
01:48:38,4
07:34,30
6
M
(6.)
4
Blaško Milan
1961
Šport Rysy Poprad
01:48:47,1
07:43,00
7
M
(7.)
8
Faško Pavol
1963
ŽP šport a.s. Podbrezová
01:49:59,5
08:55,40
8
M
(8.)
194
Janovič Peter
1962
TRI KLUB Šaca
01:51:18,8
10:14,70
9
M
(9.)
137
Cesnek Ľuboš
1965
AŠKP Zilina
01:51:59,9
10:55,80
10
M
(10.)
110
Adamička Jozef
1977
Maratón Klub Rajec
01:52:52,6
11:48,50
11
M
(11.)
189
Molnár Ladislav
1971
ŽP Šport a.s. Podbrezová
01:53:21,9
12:17,80
12
M
(12.)
237
Gajdoš Peter
1962
ZVL Kysucké Nové Mesto
01:54:42,1
13:38,00
13
M
(13.)
190
Haninec Miroslav
1963
ŽP Šport a.s. Podbrezová
01:55:15,2
14:11,10
14
M
(14.)
207
Sventek Ladislav
1965
ŠKP Čadca
01:55:51,7
14:47,60
15
M
(15.)
80
Šerík Juraj
1967
KKM Čadca
01:56:40,8
15:36,70
16
M
(16.)
311
Škvaridlo Davorin
1979
KB-Nová Lesná
01:58:31,7
17:27,60
17
M
(17.)
231
Dečo Peter
1973
Slávia UK Bratislava
01:58:46,3
17:42,20
18
M
(18.)
113
Bujňák Ján
1962
SBS Lok. Vrútky
01:58:53,7
17:49,60
19
M
(19.)
230
Mikula Peter
1973
AŠKP Žilina
01:59:06,9
18:02,80
20
M
(20.)
18
Jurčík Ján
1968
KKM Čadca
02:00:24,0
19:19,90
21
M
(21.)
206
Školník Patrik
1978
ŠKP Čadca
02:00:44,8
19:40,70
22
M
(22.)
196
Ambróz Jozef
1967
ŠK SLOVAN Vyšné Hágy
02:01:04,1
20:00,00
23
M
(23.)
316
Lindvai Slavomír
1971
OŠK-Blažice
02:02:00,6
20:56,50
24
M
(24.)
35
Rybár Vladimír
1970
Maratón Klub Rajec
02:04:32,3
23:28,20
25
M
(25.)
310
Škoviera Jozef
1981
KB-Nová Lesná
02:04:43,5
23:39,40
26
M
(26.)
105
Šerfel Marek
1981
ŠK Štrba
02:05:06,8
24:02,70
27
M
(27.)
106
Černanský Richard
1971
Maratón Klub Rajec
02:05:53,2
24:49,10
28
M
(28.)
232
Giertli Tomáš
1967
Bratislava
02:09:43,0
28:38,90
29
M
(29.)
214
Klimčák Jozef
1961
Neorganizovaný
02:09:44,8
28:40,70
29
M
(29.)
307
Imrich Slavomír
1972
Klub Biatlonu Markušovce
02:09:44,8
28:40,70
31
M
(31.)
55
Breznen Igor
1975
BK Hutník Košice
02:10:19,0
29:14,90
32
M
(32.)
5
Blaško Milan
1961
ŠKP Štrbské Pleso
02:11:07,5
30:03,40
33
M
(33.)
17
Chnapko Peter
1967
ŠPV Trnava
02:12:27,8
31:23,70
34
M
(34.)
239
Hanus Roman
1973
Maratón klub Rajec
02:12:46,8
31:42,70
35
M
(35.)
233
Toman František
1982
ŠKP Banská Bystrica
02:13:40,3
32:36,20
36
M
(36.)
20
Kandra František
1964
BK Hutník Košice
02:14:32,5
33:28,40
37
M
(37.)
144
Stopka Vladimír
1967
Joging Klub Dubnica
02:17:26,5
36:22,40
38
M
(38.)
98
Majerčák Ondrej
1963
Poprad
02:18:02,1
36:58,00
39
M
(39.)
61
Mikuš Marián
1976
Elán Rožňava
02:19:32,5
38:28,40
40
M
(40.)
77
Štanda Michal
1976
Bratislavský bežecký spolok
02:19:37,4
38:33,30
41
M
(41.)
36
SEDLÁK Jozef
1966
Jednota SD Revúca
02:20:28,3
39:24,20
42
M
(42.)
109
Uhlárik Ján
1963
Maratón Klub Rajec
02:20:30,9
39:26,80
43
M
(43.)
81
Pavlacký Ján
0
Slovensko
02:22:16,5
41:12,40
44
M
(44.)
261
Balogh Vladimír
1963
Obuv Angelika
02:23:40,2
42:36,10
45
M
(45.)
306
Mikolaj Lukáš
1983
Klub Biatlonu Markušovce
02:24:11,5
43:07,40
46
M
(46.)
12
Goč Ladislav
1965
Maratónsky Klub Tatrana SNV
02:26:54,8
45:50,70
47
M
(47.)
301
Lištiak Vladimír
1972
Neorganizovaný
02:28:04,4
47:00,30
48
M
(48.)
115
Zoričák Peter
1983
Lyž. klub. Levoča
02:31:18,5
50:14,40
49
M
(49.)
147
Novak Miroslav
1970
James Spis
02:31:37,5
50:33,40
50
M
(50.)
213
Jamnický Gejza
1964
ŠK Lučivná
02:36:05,7
55:01,60
51
M
(51.)
82
Mráz Ľubomír
1962
Istrobanka Bratislava
02:40:56,9
59:52,80
52
M
(52.)
305
Bendik Ľubomír
1982
Klub Biatlonu Markušovce
02:41:21,6
01:00:17,50
52
M
(52.)
308
Reiner Matúš
1984
Klub Biatlonu Markušovce
02:41:21,6
01:00:17,50
54
M
(54.)
40
Šifra Peter
1984
KB Tatry Nová Lesná
02:42:59,1
01:01:55,00
55
M
(55.)
195
Bohunický Cyril
1963
KRB Trnava
02:46:56,1
01:05:52,00
56
M
(56.)
149
Kapusniak Juraj
1963
MK Tatran Sp.Nova Ves
02:49:49,0
01:08:44,90
57
M
(57.)
304
Reiner Jozef
1984
Klub Biatlonu Markušovce
03:09:11,3
01:28:07,20