Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Malý štrbský maratón - 39. ročník
MŠM - 31 km - Results
Pretekaj.sk
MŠM - 31 km
Results
Malý štrbský maratón - 39. ročník
Races:
MŠM - 31 km
MŠM - 31 km
MŠM - 10 km
MŠM - Nordic Walking
Žiacke kategórie
Categories:
Celkové poradie
Muži - Abs. poradie
Ženy - Abs. poradie
M - Muži do 39 rokov
M40 - Muži 40-49 rokov
M50 - Muži 50-59 rokov
M60 - Muži 60-69 rokov
M70 - Muži nad 70 rokov
F - Ženy do 34 rokov
F35 - Ženy 35-49 rokov
F50 - Ženy 50-59 rokov
F60 - Ženy nad 60 rokov
Rank
Category
BIB
Name
Year
Team
Time
Gap
Points
1
M50
(1.)
264
RACZ Štefan
1961
ŠK Budimir
02:06:34
00:00:00
395
2
M50
(2.)
350
JÁNOS Bogár
1964
FORRÓ-FANCSAL
02:07:09
00:00:35
389
3
M50
(3.)
300
MLYNÁRČIK Emil
1960
Fox On The Run, Hôrka
02:07:51
00:01:17
386
4
M50
(4.)
299
BALOGH Vladimír
1963
TJ Obal servis Košice
02:09:40
00:03:06
377
5
M50
(5.)
316
KAMENSKÝ Ján
1965
Liptovský Peter
02:10:51
00:04:17
364
6
M50
(6.)
262
MURDZIK Ján
1966
KB Bukovce
02:13:26
00:06:52
354
7
M50
(7.)
318
HUDÁK Anton
1966
Falck
02:14:18
00:07:44
348
8
M50
(8.)
232
CHRENKA Jozef
1957
AŠK Grafobal Skalica
02:22:32
00:15:58
336
9
M50
(9.)
230
MIKULA Miroslav
1957
Radošovce
02:23:50
00:17:16
328
10
M50
(10.)
305
ŠMÁRIK Milan
1962
Žilina
02:23:56
00:17:22
326
11
M50
(11.)
284
LUKČO Vladimír
1962
Novačany
02:28:42
00:22:08
298
12
M50
(12.)
3
TISZA Tibor
1957
BK Steel Košice
02:37:46
00:31:12
268
13
M50
(13.)
35
SEDLÁK Jozef
1966
Revúca
02:38:35
00:32:01
262
14
M50
(14.)
286
BLAŽEK Pavol
1958
Marathon BB Team Banská Bystrica
02:38:35
00:32:01
260
15
M50
(15.)
302
KOSTIK Michal
1963
Cernina
02:40:45
00:34:11
240
16
M50
(16.)
207
PUDIŠ Štefan
1966
Ludrová
02:44:02
00:37:28
226
17
M50
(17.)
231
BAUMGARTNER Eduard
1957
Radošovce
02:47:15
00:40:41
218
18
M50
(18.)
265
KNAPÍK Michal
1964
LEVOČA
02:49:03
00:42:29
216
19
M50
(19.)
326
BENEDIK Štefan
1960
BK Medzev
02:51:30
00:44:56
209
20
M50
(20.)
251
JAMNICKÝ Gejza
1964
BK Spišská Teplica
02:53:36
00:47:02
205
21
M50
(21.)
218
NEMEC Ľuboš
1963
Lokomotíva Zvolen
02:53:41
00:47:07
204
22
M50
(22.)
201
LUKÁČ Karol
1962
Maratónsky klub Košice
02:55:02
00:48:28
203
23
M50
(23.)
260
HORVÁTH Juraj
1966
Košice
02:59:54
00:53:20
195
24
M50
(24.)
353
ŠVEJKOVSKÝ Jaroslav
1961
Revúca
03:06:19
00:59:45
192
25
M50
(25.)
243
ŽUGEC Štefan
1960
Batizovce
03:09:57
01:03:23
189
26
M50
(26.)
211
ORTH Milan
1961
Irish Pub Brěclav
03:16:25
01:09:51
183
27
M50
(27.)
250
KUBO Martin
1964
Poprad
03:33:59
01:27:25
178
28
M50
(28.)
280
STAFFEN Pavol
1966
MO GOLD TURIE
03:52:58
01:46:24
176
M50
222
LUNTER Martin
1959
Sk TELGART
DNS