Unikátna séria bežeckých podujatí

Séria Tatry v pohybe - Prestige Tour spája podtatranské obce s turistickými destináciami a vytvára sériu rozmanitých bežeckých disciplín od krátkeho behu na 4 kilometre, cez beh do vrchu až po vytrvalostné cestné behy. Bežci môžu získať jedinečnú sadu medailí a zapojiť sa o titul Bežecký kráľ Tatier.

PRESTIGE TOUR 2020 (5 podujatí – medailová séria TATRY)

uskutočňuje sa v náhradnej forme v termíne do 30.9.2020 ako súčasť GARMIN virtual challenge 2020.

Účastník získa štartovací balíček s kompletnou medailovou sériou 5 medailí, ktoré vytvárajú nápis TATRY a s účastníckym darčekom (čelenka). Zároveň  môže vyhrať atraktívne ceny, medzi ktorými je ako hlavná cena  športové hodinky GARMIN s optickým pulzometrom.

Podmienky: 

  1. Registrácia na podujatie cez registračný systém pretekaj.sk - https://pretekaj.sk/sk/podujatia/virtual-challenge-2020
  2. Absolvovanie a zaznamenanie určených trás podľa popisu v prihláške ľubovoľným GPS zariadením
    (v termíne podľa vlastného výberu, najneskôr však do 30.9.2020)
  3. Nahranie trás do 30.9.do svojej prihlášky podľa inštrukcií, ktoré sú v nej uvedené.

Ďalšie dôležité informácie:

Ak už máte zaplatené štartovné na niektoré z pretekov zo série PRESTIGE TOUR a chcete získať celú medailovú sériu, napíšte na [email protected] a počkajte na pokyny

Inštrukcie k vyzdvihnutiu balíčka obdrží účastník z registračného systému po potvrdení prihlášky

Žrebovanie cien prebehne po vyhodnotení výsledkov v priebehu mesiaca október 2020. Do žrebovania budú zaradení všetci účastníci, ktorí poskytnú záznamy z absolvovaní všetkých 5 trás v stanovenom termíne. Výhercovia budú zverejnení …na FB stránke Tatry v pohybe?

Preteky