Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Malý štrbský maratón - 12. ročník
MŠM - 31 km - Výsledky
Pretekaj.sk
MŠM - 31 km
Výsledky
Malý štrbský maratón - 12. ročník
MŠM - 31 km
Kategórie:
Celkové poradie
Muži - Abs. poradie
Ženy - Abs. poradie
F40 - Ženy od 35 do 49 rokov
M - Muži do 39 rokov
M40 - Muži od 40 do 49 rokov
M50 - Muži od 50 do 59 rokov
M60 - Muži od 60 do 69 rokov
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
1
M
(1.)
31
Klus Jozef
0
Vagónka Poprad
01:44:20,7
00:00,00
2
M
(2.)
61
Bucher Rudolf
0
Dukla Banská Bystrica
01:48:51,1
04:30,40
3
M
(3.)
26
Gajdoš Peter
1962
ZVL Kysucké Nové Mesto
01:50:41,5
06:20,80
4
M
(4.)
60
Hrušovský Milan
1957
TJ Tatran Spišská Nová Ves
01:52:40,9
08:20,20
5
M
(5.)
45
MACKO Ivan
1951
Slávia Banská Bystrica
01:53:13,3
08:52,60
6
M
(6.)
17
Macko Vladimír
0
Slávia PGF Banská Bystrica
01:53:43,8
09:23,10
7
M
(7.)
33
Benko Miroslav
0
TJ Tatrasvit Svit
01:57:08,6
12:47,90
8
M
(8.)
64
Žiak Štefan
0
Zväzarm ŠŽ Podbrezová
01:57:26,7
13:06,00
9
M
(9.)
55
Faix Pavol
1959
SZM Gerlachov
01:57:32,9
13:12,20
10
M
(10.)
49
Beňo Milan
0
TJ Liptovský Mikuláš
02:00:38,5
16:17,80
11
M
(11.)
62
Kolaj Miloš
0
Dukla Banská Bystrica
02:03:18,0
18:57,30
12
M
(12.)
43
Zoričák Jozef
1968
Slávia SVŠT Bratislava
02:03:18,2
18:57,50
13
M
(13.)
21
Blaško Milan
1961
ČH Štrbské Pleso
02:03:58,8
19:38,10
14
M
(14.)
18
Lopatka Anton
0
TJ Iskra Vrbové
02:04:17,7
19:57,00
15
M
(15.)
42
Findl Ladislav
1962
TJ Spartak Bratislava
02:04:37,4
20:16,70
16
M
(16.)
29
Klas Jaroslav
1950
TJ Chemosvit Svit
02:05:01,5
20:40,80
17
M
(17.)
20
Zvolenský Ladislav
0
TJ Elán Rožňava
02:05:56,1
21:35,40
18
M
(18.)
34
Pocisk Vladimír
1956
Tatran Spišská Nová Ves
02:06:16,8
21:56,10
19
M
(19.)
30
Ludvík Milan
1953
Tatrasvit Svit
02:06:43,9
22:23,20
20
M
(20.)
59
Theis Marián
0
TJ Partizán Rudník
02:07:22,7
23:02,00
21
M
(21.)
13
Bryndza Ivan
0
TJ Iskra Revúca
02:07:32,6
23:11,90
22
M
(22.)
52
Ševčík Štefan
1951
ČH Prievidza
02:08:24,6
24:03,90
23
M
(23.)
24
Klimko Ján
0
TJ ČH Štrbské Pleso
02:08:41,8
24:21,10
24
M
(24.)
58
Klimčák Jozef
1961
Vagónka Poprad
02:09:55,4
25:34,70
25
M
(25.)
19
Judt Tibor
1959
TJ Elán Rožňava
02:10:34,7
26:14,00
26
M
(26.)
7
Ševčík Ladislav
0
Prefa Grigov
02:13:27,1
29:06,40
27
M
(27.)
48
Márnik Jozef
1959
Družstevník Šumiac
02:15:12,7
30:52,00
28
M
(28.)
38
Foltán Pavel
0
Lokomotíva Zvolen
02:15:36,0
31:15,30
29
M
(29.)
16
Gunár Pavel
1951
TJ Chemosvit Svit
02:16:35,2
32:14,50
30
M
(30.)
47
Mikovíny Peter
1952
Zväzarm Mostáreň Brezno
02:16:58,6
32:37,90
31
M
(31.)
4
Brachňák Milan
1951
TJ Spišský Štiavnik
02:17:48,2
33:27,50
32
M
(32.)
35
Széghy Peter
0
ZZO Čadca
02:20:44,4
36:23,70
33
M
(33.)
28
Sekerák Viktor
0
L 100 Žatec
02:21:27,4
37:06,70
34
M
(34.)
12
Kubin Pavol
0
TJ Lokomotíva Košice
02:23:10,9
38:50,20
35
M
(35.)
53
Majerský Stanislav
1953
TJ Štart Kežmarok
02:27:49,8
43:29,10
36
M
(36.)
1
Erdziak Pavol
1950
SZM Štrba
02:29:39,6
45:18,90
37
M
(37.)
6
Šedivý Jaroslav
0
Maratón Poprad
02:30:44,3
46:23,60
38
M
(38.)
37
Pompura Miroslav
0
TJ Mladoši Poprad
02:30:54,0
46:33,30
39
M
(39.)
36
Babela René
0
L 100 Čadca
02:30:54,1
46:33,40
40
M
(40.)
8
Šmihula Ľudovít
1952
TJ Chemosvit Svit
02:31:50,3
47:29,60
41
M
(41.)
25
Skrúcaný Rudolf
0
Štart VD Bratislava
02:32:51,9
48:31,20
42
M
(42.)
63
Litvín Peter
0
TJ Chemosvit Svit
02:32:58,7
48:38,00
43
M
(43.)
40
Haatz Helmut
0
Altdober NDR
02:36:32,8
52:12,10
44
M
(44.)
3
Gasperik Pavel
0
TJ Čadca
02:37:54,1
53:33,40
45
M
(45.)
50
Levocký Ivan
0
SZM Štrba
02:39:37,3
55:16,60
45
M
(45.)
51
Kratochvíla Ján
0
SZM Štrba
02:39:37,3
55:16,60
47
M
(47.)
57
Bizovský František
0
TJ Vrbov
02:40:49,1
56:28,40
48
M
(48.)
66
Mezovský Jaroslav
1966
TJ Liptovská Teplička
02:41:12,9
56:52,20
49
M
(49.)
44
Machačka Ivor
0
VÚ 6155 Zvolen
02:43:42,7
59:22,00
50
M
(50.)
54
Parcel Vladimír
0
TJ Maratón Poprad
02:48:11,2
01:03:50,50
51
M
(51.)
65
Ovsiak Stanislav
0
TJ Liptovská Teplička
02:50:25,1
01:06:04,40