Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Zimná bežecká séria Vysoké Tatry 2022-2023
3. kolo ZBS Starý Smokovec - Výsledky
Pretekaj.sk
3. kolo ZBS Starý Smokovec
Výsledky
Zimná bežecká séria Vysoké Tatry 2022-2023
Preteky:
3. kolo ZBS Starý Smokovec
Deti 1.kolo
1. kolo ZBS - Steeplechase
Deti 2.kolo
2. kolo ZBS Nová Polianka
3. kolo ZBS Starý Smokovec
4. kolo ZBS - Tatr. Polianka - Sliezsky dom
Celkové poradie ZBS 2022/23
Skialp Tatr. Polianka - Sliezsky dom
Trate:
A - WFL
B - WFL
Kategórie:
Celkové poradie
Muži - Abs. poradie
Ženy - Abs. poradie
M - Muži
M40 - Muži nad 40 rokov
M50 - Muži nad 50 rokov
M60 - Muži nad 60 rokov
Muži
- WFL
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
Body
1
M
(1.)
44
VANEČKO Martin
1991
Pretekarys
27:41,91
00:00,00
300
2
M
(2.)
129
BACHRATÝ Štefan
1986
TRI Tatry Triathlon Team
28:43,16
01:01,25
270
3
M
(3.)
45
FURMAN Róbert
2001
Pretekarys
28:55,89
01:13,98
250
4
M
(4.)
11
KRAVČÁK Filip
2000
Pretekarys
29:07,46
01:25,55
245
5
M
(5.)
90
MICHALIK Martin
1986
BehamSrdcom
29:24,17
01:42,26
240
Zobraziť kompletné výsledky (19)
Muži nad 40 rokov
- WFL
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
Body
1
M40
(1.)
100
VIDLIČKA Marek
1981
ŠK Atléti Banská Štiavnica
29:59,44
00:00,00
230
2
M40
(2.)
97
KARKOSIAK Ivan
1979
AO Tatry
31:24,40
01:24,96
215
3
M40
(3.)
88
OVŠANKA Peter
1976
Tatravagónka v pohybe
31:55,95
01:56,51
210
4
M40
(4.)
22
KRAVČÁK Peter
1978
Vyšné Hágy
32:11,56
02:12,12
207
5
M40
(5.)
49
ŠPERKA Marek
1974
Sykora Training Group
32:54,10
02:54,66
201
Zobraziť kompletné výsledky (12)
Muži nad 50 rokov
- WFL
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
Body
1
M50
(1.)
56
ŽUGEC Ján
1968
Bežecký klub Poprad
35:16,75
00:00,00
171
2
M50
(2.)
27
MUDRÁK Vlastimir
1966
Vybuchanac
36:56,95
01:40,20
162
3
M50
(3.)
1
VECEL Robert
1972
37:30,33
02:13,58
160
4
M50
(4.)
25
AMBRÓZ Jozef
1967
Bežecký klub Poprad
42:04,03
06:47,28
152
5
M50
(5.)
121
ŠOLTÉS Jozef
1966
NW-running Prešov
45:17,99
10:01,24
144
Zobraziť kompletné výsledky (7)
Muži nad 60 rokov
- WFL
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
Body
1
M60
(1.)
132
LAVRIK Julian
1960
Bežecký klub-Poprad
34:15,58
00:00,00
177
2
M60
(2.)
42
KAKAŠČÍK Jozef
1959
NW-ZABORSKE
38:18,19
04:02,61
158
3
M60
(3.)
127
KIČIN Vladimir
1959
STG Liptov
42:59,23
08:43,65
146
4
M60
(4.)
120
KUVIK Michal
1957
ARCHING
50:55,60
16:40,02
140
5
M60
(5.)
41
FABIAN Jozef
1960
NW Vaľkovňa
55:36,04
21:20,46
134
Zobraziť kompletné výsledky (7)