Moje konto a preteky
Toggle navigation
Kalendár pretekov
Výsledky
Pretekári
Trate
O projekte
Hľadaj
Malý štrbský maratón - 44. ročník
Žiacke kategórie - Zoznam pretekárov
Pretekaj.sk
Podujatia
Malý štrbský maratón...
Žiacke kategórie
Preteky:
Všetky preteky
MŠM - 31 km
MŠM - 10 km
MŠM - Nordic Walking
Žiacke kategórie
Vyhľadávanie:
Prezentácia:
Všetci
Neprezentovaní
Prezentovaní
Neštartuje
Filtruj
BIB
Kat.
Trať
Meno
Nar.
Tím / Klub
Štát
Prez.
15
ZM4
ZA
KOVÁČ Michal
2019 M
NICOLA RUN/ŠK Štrba
SVK
Áno
1
ZM4
ZA
HYROŠ Leo
2018 M
TATRACLEAN Poprad
SVK
Nie
3
ZM4
ZA
GRIGLÁK Tadeáš
2019 M
Batizovce
SVK
Nie
29
ZM4
ZA
GARAJ Timon
2018 M
Štrba
SVK
Áno
32
ZF4
ZA
ŠEMCEROVÁ Adela
2018 F
Štrba
SVK
Áno
22
ZM4
ZA
NOVÝSEDLÁK Matej
2019 M
Štrba
SVK
Áno
20
ZM4
ZA
KUBÁK Damián
2018 M
Košice
SVK
Nie
47
ZF4
ZA
REPÁKOVÁ Emília
2018 F
BKO Vyšná Myšľa
SVK
Áno
19
ZM4
ZA
GULIČ Alexander
2018 M
Štrba
SVK
Áno
23
ZM4
ZA
POMPÁŠ Samuel
2018 M
Spišská Nová Ves
SVK
Nie
8
ZM4
ZA
ČEPKO Matej
2020 M
Active life
SVK
Nie
27
ZM4
ZA
HLAVA Martin
2019 M
Štrba
SVK
Nie
16
ZM4
ZA
HURAJT Mateo
2020 M
Strba
SVK
Nie
28
ZM4
ZA
OVSIAK Matúš
2018 M
Liptovská Teplička
SVK
Nie
34
ZF4
ZA
MIKOVÁ Tina
2019 F
Štrba
SVK
Áno
45
ZF4
ZA
OTČENÁŠOVÁ Šarlota
2019 F
Janik race team
SVK
Áno
6
ZM4
ZA
MIKULA Oliver
2018 M
ŠK Štrba
SVK
Áno
26
ZM4
ZA
KISKA Sebastian
2019 M
Poprad
SVK
Áno
2
ZM4
ZA
ŠČIBRAN Max
2018 M
Klub BIATLONU Predaj...
SVK
Nie
31
ZF4
ZA
TOMKOVÁ Eliška
2018 F
Štrba
SVK
Nie
5
ZM4
ZA
HVIZDA Adam
2018 M
Poprad
SVK
Nie
30
ZM4
ZA
TVAROŽNÝ Miloslav
2020 M
Martin
SVK
Áno
39
ZF4
ZA
CHALUPKOVÁ Júlia
2019 F
Štrba
SVK
Áno
21
ZM4
ZA
LEVOCKÝ Adamko
2020 M
Štrba
SVK
Áno
44
ZF4
ZA
ŠEBESTOVÁ Stanislava
2019 F
Liptovská Teplička
SVK
Nie
46
ZF4
ZA
Novotná Emília
2020 F
ŠK Štrba
SVK
Áno
9
ZM4
ZA
ZÁLOHA Jaroslav
2019 M
Velké Hoštice
CZE
Áno
10
ZM4
ZA
LACKO Lukáš
2018 M
Štrba
SVK
Nie
38
ZF4
ZA
SIMONÍK Linda
2020 F
Štrba
SVK
Áno
17
ZM4
ZA
KIČIN Sebastian
2019 M
Štrba
SVK
Nie
51
ZF4
ZA
HLAVOVA Viktoria
2018 F
Štrba
SVK
Nie
18
ZM4
ZA
TEREN Janko
2021 M
Štrba
SVK
Áno
48
ZF4
ZA
SCHREIEROVÁ Nina
2018 F
TJ Tatran Štítina
CZE
Áno
33
ZF4
ZA
MIKOVÁ Paula
2019 F
Štrba
SVK
Áno
7
ZM4
ZA
HÚSKA Christian
2018 M
Štrba
SVK
Áno
43
ZF4
ZA
MEZOVSKÁ Ema
2019 F
Liptovská Teplička
SVK
Áno
24
ZM4
ZA
ZÁTORSKÝ Martin
2019 M
Tatranská Štrba
SVK
Nie
4
ZM4
ZA
GRIGLÁK Jerguš
2020 M
Batizovce
SVK
Nie
25
ZM4
ZA
BREZINA Samuel
2019 M
Moravany
CZE
Áno
42
ZF4
ZA
BULAVOVÁ Gréta
2018 F
Štrba
SVK
Áno
41
ZF4
ZA
BARTOŠOVÁ Katka
2020 F
Bratislava
SVK
Nie
49
ZF4
ZA
Zamišová Amália
2020 F
Poprad
SVK
Áno
36
ZF4
ZA
MACKOVÁ Táňa
2018 F
Štrba
SVK
Áno
40
ZF4
ZA
JANČÁROVÁ Karin
2020 F
SNV
SVK
Nie
35
ZF4
ZA
CVANIGOVÁ Tamara
2019 F
Šuňava
SVK
Áno
37
ZF4
ZA
SIMONÍK Adela
2018 F
Štrba
SVK
Áno
50
ZF4
ZA
DURAČINSKÁ Eva
2020 F
Mlynica
SVK
Nie
115
ZF7
ZB
MIKOVÁ Naďa
2016 F
Štrba
SVK
Áno
64
ZM7
ZB
KONDULIAK Maxim
2015 M
ŠK Štrba
SVK
Áno
87
ZM7
ZB
DURAČINSKÝ Matúš
2015 M
Mlynica
SVK
Nie
130
ZF7
ZB
KYNDLOVA Alexandra
2016 F
Bratislava
SVK
Áno
112
ZF7
ZB
OTČENÁŠOVÁ Sofia
2017 F
Štrba
SVK
Nie
131
ZF7
ZB
MEZOVSKÁ Sára
2017 F
Liptovská Teplička
SVK
Áno
109
ZF7
ZB
BUJDOVÁ Barborka
2015 F
ŠK Štrba
SVK
Áno
129
ZF7
ZB
MIKLOŠEKOVÁ Zuzana
2016 F
ŠK Štrba
SVK
Nie
80
ZM7
ZB
ZÁTORSKÝ Ondrej
2016 M
Tatranská Štrba
SVK
Nie
81
ZM7
ZB
BREZINA Tobias
2016 M
Moravany
CZE
Áno
79
ZM7
ZB
LEHOTSKÝ Matúš
2016 M
Štrba
SVK
Áno
71
ZM7
ZB
ŠERFEL Samuel
2017 M
ŠK Štrba
SVK
Nie
86
ZM7
ZB
GALAJDA Oliver
2015 M
Poprad
SVK
Áno
70
ZM7
ZB
KOŠČÁK Tomáš
2016 M
Bežecký klub Poprad
SVK
Nie
74
ZM7
ZB
BÝMA Přemysl
2015 M
Hodslavice
CZE
Áno
84
ZM7
ZB
TEKEĽ Adam
2017 M
ŠK Štrba
SVK
Áno
68
ZM7
ZB
BOHUNČAK Zdenko
2016 M
Štrba
SVK
Áno
117
ZF7
ZB
CVANIGOVÁ Viktória
2017 F
Šuňava
SVK
Áno
76
ZM7
ZB
JANČÁR Adam
2015 M
Chrasť nad Hornádom
SVK
Nie
137
ZF7
ZB
DURAČINSKÁ Anna
2017 F
Mlynica
SVK
Nie
66
ZM7
ZB
ČAČO Filip
2015 M
Svit
SVK
Áno
102
ZF7
ZB
MICHALIKOVA Barborka
2016 F
BehamSrdcom
SVK
Áno
139
ZF7
ZB
MICKOVÁ Karolína
2016 F
TRI Tatri
SVK
Nie
107
ZF7
ZB
KUČMOVÁ Emka
2016 F
Poprad
SVK
Áno
132
ZF7
ZB
RUŠINOVÁ Anna
2015 F
TOL Poprad
SVK
Nie
88
ZM7
ZB
GARAJ Marko
2015 M
Štrba
SVK
Áno
121
ZF7
ZB
Šuláková Daniela
2016 F
Štrba
SVK
Áno
120
ZF7
ZB
REPAŠSKÁ Karolína
2016 F
Štrba
SVK
Áno
106
ZF7
ZB
ŠEMCEROVÁ Ela
2015 F
Štrba
SVK
Áno
85
ZM7
ZB
ZAMIŠKA Dávid
2017 M
Poprad
SVK
Áno
77
ZM7
ZB
BARTOŠ Marek
2017 M
Bratislava
SVK
Nie
127
ZF7
ZB
KOBROVÁ Tereza
2016 F
Štrbs
SVK
Áno
105
ZF7
ZB
DINDOVÁ Nelka
2016 F
Bratislava
SVK
Áno
125
ZF7
ZB
ROBERTS Evelyn
2016 F
CLEVELAND, OHIO
USA
Nie
116
ZF7
ZB
WARADZINOVÁ Emma
2017 F
Strba
SVK
Áno
61
ZM7
ZB
NIKO Jozef
2017 M
SL Svit
SVK
Nie
123
ZF7
ZB
KOVÁČOVÁ Agáta
2015 F
NICOLA RUN/ŠK Štrba
SVK
Áno
138
ZF7
ZB
OVSIAKOVÁ Alica
2015 F
Liptovská Teplička
SVK
Nie
134
ZF7
ZB
SCHREIEROVÁ Stella
2015 F
SK JC Sport Opava
CZE
Áno
114
ZF7
ZB
ČAČOVÁ Jožka
2017 F
Svit
SVK
Áno
111
ZF7
ZB
DUBAŠÁKOVÁ Sofia
2015 F
AK STEEPLE POPRAD
SVK
Nie
110
ZF7
ZB
BUJDOVÁ Evička
2017 F
ŠK Štrba
SVK
Áno
101
ZF7
ZB
MICHALIKOVA Bianka
2015 F
BehamSrdcom
SVK
Áno
108
ZF7
ZB
ZATUROVA Sofia
2017 F
Sunava
SVK
Áno
128
ZF7
ZB
NEUMEISTROVÁ Nina
2015 F
Poprad
SVK
Áno
122
ZF7
ZB
REPÁKOVÁ Sára
2016 F
Bežecky klub obce Vy...
SVK
Áno
83
ZM7
ZB
GAVALIER Michal
2017 M
Štrba
SVK
Nie
72
ZM7
ZB
Šulák Ľubomír
2017 M
Štrba
SVK
Áno
63
ZM7
ZB
DINDOFFER Adam
2016 M
Vysoké Tatry
SVK
Áno
119
ZF7
ZB
JURCOVA Tatiana
2015 F
AK steaplePoprad
SVK
Áno
62
ZM7
ZB
KRUPA Richard
2017 M
Prešov
SVK
Áno
135
ZF7
ZB
CIRJÁKOVÁ Lujza
2016 F
Poprad
SVK
Áno
136
ZF7
ZB
BUDINSKÁ Ninka
2017 F
Poprad
SVK
Nie
78
ZM7
ZB
BARTOŠ Matúš
2015 M
Bratislava
SVK
Nie
133
ZF7
ZB
NOVOTNÁ Alžbeta
2015 F
ŠK Štrba
SVK
Áno
75
ZM7
ZB
GARAJ Lucas
2015 M
ŠK Štrba
SVK
Áno
118
ZF7
ZB
ZÁLOHOVÁ Anna
2016 F
Velké Hoštice
CZE
Áno
69
ZM7
ZB
LACKO Milan
2016 M
Strba
SVK
Nie
73
ZM7
ZB
KIČIN Oliver
2017 M
Štrba
SVK
Nie
67
ZM7
ZB
POHLOD Jakub Ján
2017 M
Štrba
SVK
Áno
82
ZM7
ZB
OLŠAVSKÝ Dominik
2015 M
Poprad
SVK
Áno
104
ZF7
ZB
HANDZUŠOVÁ Eliška
2017 F
Batizovce
SVK
Nie
124
ZF7
ZB
ROBERTS Iveta
2016 F
CLEVELAND, OHIO
USA
Nie
711
ZM13
ZC
BOVA Andriy
2009 M
Štrba
UKR
Áno
704
ZM13
ZC
PUKAČ Marek
2010 M
ŠK Štrba
SVK
Áno
702
ZM13
ZC
LIPTÁK Jozef
2010 M
Prešov
SVK
Nie
710
ZM13
ZC
PROCHÁZKA Marko
2010 M
NOVÉ ZÁMKY
SVK
Áno
703
ZM13
ZC
GURECKA Tomáš
2009 M
ŠK Štrba
SVK
Áno
701
ZM13
ZC
KAŠŠA Dávid
2009 M
Športový klub Štrba
SVK
Áno
741
ZF13
ZC
FIGĽUŠOVÁ Sára
2009 F
Klub Biathlon Predaj...
SVK
Nie
731
ZF13
ZC
DUGOVÁ Simona
2010 F
AO TJ Spartak Myjava
SVK
Nie
743
ZF13
ZC
SIMANOVÁ Veronika Ella
2010 F
Klub Biathlon Predaj...
SVK
Nie
733
ZF13
ZC
GARAJOVÁ Nela
2009 F
ŠK Štrba
SVK
Áno
739
ZF13
ZC
PODOLSKÁ Emma Lillie
2010 F
ŠK Štrba
SVK
Áno
736
ZF13
ZC
KOVÁROVÁ Timea
2009 F
ŠK Štrba
SVK
Áno
730
ZF13
ZC
SPIŠÁKOVÁ Dominika
2010 F
Batizovce
SVK
Nie
714
ZM13
ZC
JIROUŠEK Artur
2010 M
SVK
Nie
705
ZM13
ZC
BILÁK Leo
2009 M
NOVES Smižany
SVK
Nie
734
ZF13
ZC
PETRÍKOVÁ Ema
2010 F
Štrba
SVK
Nie
747
ZF13
ZC
TRÉGEROVÁ Nella
2008 F
L. Hrádok
SVK
Nie
708
ZM13
ZC
ŠUHAJDA Tomáš
2009 M
Klub Biathlon Predaj...
SVK
Nie
706
ZM13
ZC
BÝMA Karel
2009 M
SP Laguna Nový Jičín
CZE
Áno
742
ZF13
ZC
KOVÁČOVÁ Mia
2010 F
Klub Biathlon Predaj...
SVK
Nie
707
ZM13
ZC
JANKO Šimon
2010 M
ŠK Štrba
SVK
Áno
738
ZF13
ZC
JADUTOVÁ Lujza
2009 F
ŠK Štrba
SVK
Áno
713
ZM13
ZC
JANČÁR Ladislav
2012 M
SNV
SVK
Nie
729
ZF13
ZC
JURCOVA Sarlota
2010 F
AK steaplePoprad
SVK
Áno
735
ZF13
ZC
BALÁŽOVÁ Adela
2009 F
ŠK Štrba
SVK
Áno
745
ZF13
ZC
SILVAJOVÁ Ľubica
2010 F
Štrba
SVK
Áno
746
ZF13
ZC
OBŠIVANOVA Ema
2010 F
KBT SPIŠ
SVK
Nie
728
ZF13
ZC
RYSUĽOVÁ Natália
2010 F
ŠK Kriváň Važec
SVK
Áno
744
ZF13
ZC
HVIZDÁKOVÁ Alexandra
2009 F
Predmier
SVK
Áno
727
ZF13
ZC
JUHÁSOVÁ Dáša
2010 F
ŠK Kriváň Važec
SVK
Áno
709
ZM13
ZC
KOVÁČ Ján
2009 M
Klub Biathlon Predaj...
SVK
Nie
740
ZF13
ZC
MICHALKOVÁ Ema
2010 F
ŠK Štrba
SVK
Áno
737
ZF13
ZC
BLAHOVÁ Karolína
2009 F
ŠK Štrba
SVK
Áno
732
ZF13
ZC
PENCÁKOVÁ Paulína
2009 F
ŠK Hráme fér
SVK
Nie
602
ZM9
ZD
ŽELEZOV Sviatoslav
2014 M
TURIEC.RUN
UKR
Nie
622
ZM9
ZD
DLUHÝ Jozef
2014 M
Svit
SVK
Nie
647
ZF9
ZD
JIROUŠKOVÁ Ema
2014 F
KBT SPIŠ
SVK
Nie
678
ZF11
ZD
DUBAŠÁKOVÁ Laura
2012 F
AK STEEPLE POPRAD
SVK
Nie
650
ZF9
ZD
OBŠIVANOVÁ Lea
2013 F
KBT SPIŠ
SVK
Nie
615
ZM9
ZD
PERĎOCH Adam
2013 M
Bernolákovo
SVK
Nie
689
ZF11
ZD
MAJERČÁKOVÁ Laura
2012 F
Tatranská Štrba
SVK
Áno
635
ZF9
ZD
CZERGE Alexandra
2014 F
ŠK Štrba
SVK
Áno
694
ZF11
ZD
JANČOVÁ Zuzana
2011 F
Biatlon Predajná
SVK
Nie
607
ZM9
ZD
ZATURA Felix
2014 M
Sunava
SVK
Áno
634
ZF9
ZD
MACKOVÁ Karin
2014 F
ŠK Štrba
SVK
Áno
645
ZF9
ZD
RUŠINOVÁ Alena
2013 F
TOL Poprad
SVK
Nie
667
ZM11
ZD
HURAJT Matej
2011 M
SK Strba
SVK
Nie
653
ZM11
ZD
MICHALKO Adrián
2011 M
ŠK Kriváň Važec
SVK
Áno
660
ZM11
ZD
REPÁK Erik
2011 M
Bežecky klub Obce Vy...
SVK
Áno
779
ZM9
ZD
Paulik Nataniel Patrik
2014 M
Štrba
SVK
Áno
681
ZF11
ZD
JURCOVA Rebeka
2012 F
AK steaplePoprad
SVK
Áno
639
ZF9
ZD
SCHMIEDER Teresa
2014 F
Riehen
SUI
Nie
631
ZF9
ZD
MACKOVÁ Nina
2013 F
Štrba
SVK
Áno
658
ZM11
ZD
ĎURÍČEK Adam
2012 M
Gemerská Poloma
SVK
Nie
627
ZF9
ZD
KUZMIKOVÁ Zuzanka
2014 F
Štôla
SVK
Áno
670
ZM11
ZD
Sokol Tomáš
2012 M
Štrba
SVK
Áno
686
ZF11
ZD
MICHALKOVÁ Janka
2011 F
ŠK Štrba
SVK
Áno
605
ZM9
ZD
KUZMIK Lukáš
2014 M
Štôla
SVK
Áno
664
ZM11
ZD
COMPEĽ Tomáš
2011 M
Toporec
SVK
Áno
616
ZM9
ZD
ROBERTS Alexander
2014 M
CLEVELAND, OHIO
SVK
Nie
609
ZM9
ZD
POHLOD Martin
2013 M
Štrba
SVK
Áno
624
ZM9
ZD
MEKYŠ Martin
2013 M
Tatranská Štrba
SVK
Áno
626
ZF9
ZD
NIKOVÁ Anna
2014 F
SL Svit
SVK
Nie
718
ZM9
ZD
PALČO Marko Sebastián
2014 M
Lipany
SVK
Nie
644
ZF9
ZD
KOVÁCSOVÁ Megan
2013 F
Gymnasticky klub Gy-...
SVK
Nie
603
ZM9
ZD
MIHOČKA Mário
2014 M
Sport club R.M.
SVK
Nie
638
ZF9
ZD
MARCINČÁKOVÁ Juliana
2014 F
Čečejovce
SVK
Nie
679
ZF11
ZD
HÚSKOVA Sophie
2012 F
BAMP Poprad / Štrba
SVK
Áno
646
ZF9
ZD
MICHNOVÁ Viera
2014 F
SVK
Nie
620
ZM9
ZD
KYNDL Oliver
2014 M
Bratislava
SVK
Áno
636
ZF9
ZD
BAJČIČÁKOVÁ Ela
2014 F
Race Team Bajčičák
SVK
Áno
623
ZM9
ZD
ŠOLTÝS Lukáš
2013 M
ŠK Štrba
SVK
Áno
630
ZF9
ZD
OTČENÁŠOVÁ Ella
2014 F
Štrba
SVK
Nie
649
ZF9
ZD
OBŠIVANOVÁ Nina
2013 F
KBT SPIŠ
SVK
Nie
688
ZF11
ZD
HVIZDÁKOVÁ Eliška
2011 F
Predmier
SVK
Áno
642
ZF9
ZD
WOLFOVA Sophia
2013 F
Spišská Nová Ves
SVK
Nie
662
ZM11
ZD
TEKEĽ Andres
2011 M
ŠK Štrba
SVK
Áno
629
ZF9
ZD
KUBÁKOVÁ Elia
2013 F
AK Slávia Košice
SVK
Nie
693
ZF11
ZD
KOVÁČOVÁ Simona
2011 F
SVK
Nie
654
ZM11
ZD
ZATURA Filip
2012 M
Šunava
SVK
Áno
614
ZM9
ZD
ZÁTORSKÝ Ján
2013 M
ŠK Štrba
SVK
Áno
643
ZF9
ZD
BREZINOVA Elena
2014 F
Moravany
CZE
Áno
685
ZF11
ZD
OSIKOVÁ Alexandra
2011 F
ŠK Kriváň Važec
SVK
Áno
655
ZM11
ZD
LIPTÁK Ján
2012 M
Prešov
SVK
Nie
628
ZF9
ZD
ŠČIBRANOVÁ Nela
2013 F
Klub BIATLONU Predaj...
SVK
Nie
618
ZM9
ZD
ŠUBRT Alex
2013 M
Štrba
SVK
Áno
632
ZF9
ZD
KISKOVÁ Sofia
2013 F
ŠK Štrba
SVK
Áno
684
ZF11
ZD
ŠERFELOVÁ Barbora
2012 F
Štrba
SVK
Áno
677
ZF11
ZD
FOLTÍNOVÁ Zuzana
2012 F
Bratislava – Dúbravk...
SVK
Áno
780
ZM9
ZD
Neviďanský Marko
2013 M
Štrba
SVK
Áno
680
ZF11
ZD
GURECKOVÁ Soňa
2012 F
ZŠ Štrba
SVK
Áno
676
ZF11
ZD
KUZMIKOVA Katarína
2012 F
Štôla
SVK
Áno
669
ZM11
ZD
Nevelos Nicolas
2011 M
ŠK Štrba
SVK
Áno
665
ZM11
ZD
SCHMIEDER Martin
2012 M
Riehen
SUI
Nie
657
ZM11
ZD
HOZZA Marek
2011 M
Young Running Team H...
SVK
Nie
666
ZM11
ZD
JANČÁR Ladislav
2012 M
SNV
SVK
Nie
656
ZM11
ZD
MAREC Jakub
2011 M
Štrba
SVK
Áno
637
ZF9
ZD
FETERIKOVÁ Zina
2014 F
Čečejovce
SVK
Nie
651
ZM11
ZD
MIHOČKA Nicolas
2012 M
Sport club R.M.
SVK
Nie
671
ZM11
ZD
MICHNA Ján
2012 M
SVK
Nie
668
ZM11
ZD
KOVÁCS Tibor
2011 M
HK Poprad
SVK
Nie
186
ZF9
ZD
MIČKOVÁ Michaela
2013 F
TRI Tatri
SVK
Nie
683
ZF11
ZD
BAJČIČÁKOVÁ Ema
2011 F
Race Team Bajčičák
SVK
Áno
648
ZF9
ZD
TARASOVÁ Barbora
2014 F
KBT SPIŠ
SVK
Nie
663
ZM11
ZD
BOHUNČAK Jakub
2011 M
Štrba
SVK
Áno
690
ZF11
ZD
ŠERFELOVÁ Karolína
2012 F
Štrba
SVK
Áno
695
ZF11
ZD
BUDOVCOVÁ Zoja
2011 F
Biatlon Predajná
SVK
Nie
612
ZM9
ZD
ILAVSKÝ Maximilián
2013 M
ŠK Štrba
SVK
Áno
619
ZM9
ZD
PETRÍK Damien
2013 M
Štrba
SVK
Nie
613
ZM9
ZD
MIFTARAJ Rahim
2014 M
ŠK Štrba
SVK
Áno
621
ZM9
ZD
PROCHÁZKA Dominik
2014 M
Nové Zámky
SVK
Áno
652
ZM11
ZD
TELEPUN Martin
2012 M
Košice
SVK
Áno
692
ZF11
ZD
MIKA Tereza
2011 F
Fishamend
SVK
Áno
641
ZF9
ZD
ŠIMONOVA Iva
2014 F
Štrba
SVK
Áno
611
ZM9
ZD
LEHOTSKÝ Lukáš
2014 M
ŠK Štrba
SVK
Áno
640
ZF9
ZD
ŠERFELOVÁ Zuzana
2014 F
Štrba
SVK
Áno
682
ZF11
ZD
DUGOVÁ Dominika
2012 F
AO TJ Spartak Myjava
SVK
Nie
625
ZM9
ZD
Sokol Jakub
2014 M
Štrba
SVK
Áno
687
ZF11
ZD
SIMOVÁ Tereza
2011 F
ŠK Štrba
SVK
Áno
610
ZM9
ZD
MARHEFKA Teo
2014 M
Judo Katsudo Poprad
SVK
Nie
606
ZM9
ZD
MAĎAR Matúš
2014 M
Štôla
SVK
Nie
617
ZM9
ZD
COMPEĽ Sebastián
2014 M
Toporec
SVK
Áno
691
ZF11
ZD
MEKYŠOVÁ Ema
2011 F
Tatranská Štrba
SVK
Áno
604
ZM9
ZD
DINDA Richard
2014 M
Bratislava
SVK
Áno
696
ZF11
ZD
PALČOVÁ Ema Viktória
2012 F
Lipany
SVK
Nie
608
ZM9
ZD
WARADZIN Martin
2014 M
Strba
SVK
Áno
712
ZM15
ZE
HAVLENKA Adam
2008 M
Spartak trnava
SVK
Nie
761
ZM15
ZE
SORGER Vratko
2008 M
ŠK Kriváň Važec
SVK
Áno
758
ZM15
ZE
KOSTELNÍK Kristián
2008 M
K4
SVK
Nie
712
ZM15
ZE
HLAVENKA Adam
2008 M
Spartak Trnava
SVK
Nie
768
ZM15
ZE
JANKO Matúš
2007 M
ŠK Štrba
SVK
Áno
760
ZM15
ZE
JUHÁS Matej
2008 M
ŠK Kriváň Važec
SVK
Áno
772
ZM17
ZE
KOSTELNÍK Richard
2005 M
K4
SVK
Nie
771
ZM15
ZE
JANCEK Filip
2008 M
Triklub
SVK
Nie
767
ZF17
ZE
SIMOVÁ Veronika
2006 F
ŠK Štrba
SVK
Áno
762
ZM15
ZE
BUBNÍK Lukáš
2008 M
Střela - Žebrák
CZE
Nie
ZM17
ZE
JANCEK Richard
2006 M
Triklub
SVK
Nie
763
ZM15
ZE
VALENT Ondrej
2008 M
Svaty Jur
SVK
Nie
766
ZM17
ZE
BÝMA Josef
2006 M
SP Laguna Nový Jičín
CZE
Áno
774
ZM17
ZE
URBAN Sebastian
2006 M
SVK
Nie
777
ZM17
ZE
PALČO Dávid Mário
2006 M
Lipany
SVK
Nie
775
ZF15
ZF
WALDRAM Kristína
2008 F
KBT SPIŠ
SVK
Nie
773
ZF15
ZF
PÁLFI Laura
2007 F
Active life team.
SVK
Nie
764
ZF15
ZF
VARGOVÁ Nina
2008 F
Active life
SVK
Áno
765
ZF15
ZF
ULIČNÁ Veronika
2008 F
MARAS team
SVK
Nie
776
ZF15
ZF
PALČOVÁ Lea Antonia
2008 F
SVK
Nie
770
ZF15
ZF
TAJBOŠOVÁ Emily
2008 F
Klub Biathlon Predaj...
SVK
Nie
756
ZF15
ZF
KAŠŠOVÁ Mária Viktória
2007 F
Športový klub Štrba
SVK
Áno
769
ZF15
ZF
ŠURÍNOVÁ Lenka
2008 F
ŠK Štrba
SVK
Áno
Spolu:
259
Ženy:
133
Muži:
126
SVK:
242
CZE:
11
SUI:
2
USA:
2
UKR:
2
Organizátor
Športový klub Štrba
Hlavná 188
05938 Štrba
http://www.skstrba.sk
Kontaktovať organizátora
Malý štrbský maratón - 44. ročník
O podujatí
Preteky
Propozície
Všetky ročníky
Žiacke kategórie
Zoznam pretekárov
Výsledky
Propozície
Kategórie
×
Rýchla úprava