Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Memoriál Jána Stilla - 22. ročník
MJS - 9370m - Výsledky
Pretekaj.sk
MJS - 9370m
Výsledky
Memoriál Jána Stilla - 22. ročník
Preteky:
MJS - 9370m
MJS - 9370m
MJS - 6600m
MJS - Nordic Walking
MJS - Detské a mládežnícke preteky
MJS - Večerný beh zdravia
Prílohy
Program/Propozície
Propozície MJS 2021 (565,3kB)
Propozície - Večerný beh zdravia (663,4kB)
Kategórie:
Celkové poradie
Muži - Abs. poradie
Ženy - Abs. poradie
F - Ženy do 39 rokov
F40 - Ženy 40-49 rokov
F50 - Ženy 50-59 rokov
F60 - Ženy 60-69 rokov
F70 - Ženy nad 70 rokov
FJ - Ženy - juniorky
M - Muži do 39 rokov
M40 - Muži 40 - 49 rokov
M50 - Muži 50 - 59 rokov
M60 - Muži 60-69 rokov
M70 - Muži nad 70 rokov
MJ - Muži - juniori
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
1
M40
(1.)
139
PORUBČAN Dominik
1979
PCLA Ladce
44:22,40
00:00,00
2
M40
(2.)
148
GREČNÁR Vladimír
1978
Žilina
44:50,62
00:28,22
3
M40
(3.)
120
GRIGER Ľubomír
1978
Tatragoat
45:12,67
00:50,27
4
M40
(4.)
124
HOLEČKO Martin
1978
Sport Team Nová Lesná
48:25,91
04:03,51
5
M40
(5.)
99
LIČKO Matúš
1978
Ak Banik Prievidza
48:42,87
04:20,47
6
M40
(6.)
131
KRAVČÁK Peter
1978
49:25,66
05:03,26
7
M40
(7.)
82
PISZCZEK Stanisław
1979
50:00,04
05:37,64
8
M40
(8.)
142
PIETRZYK Rostislav
1977
F.M.T. Group
51:31,60
07:09,20
9
M40
(9.)
92
PARILÁK Martin
1980
Klub bežcov Stropkov
52:25,06
08:02,66
10
M40
(10.)
87
SUĽA Vladislav
1979
Malá Čierna
53:26,91
09:04,51
11
M40
(11.)
31
VAŠKO Marian
1978
CSC Košice
54:43,83
10:21,43
12
M40
(12.)
55
HOLLÝ Miro
1976
behamsrdcom.sk
55:50,73
11:28,33
13
M40
(13.)
12
JANIČ Marek
1978
TJ Slávia PU Prešov oddiel judo
56:07,89
11:45,49
14
M40
(14.)
75
DINDOFFER René
1980
Hippo baby club
58:04,84
13:42,44
15
M40
(15.)
132
MIŠKUF Rastislav
1975
ZVL AUTO, Prešov
59:14,70
14:52,30
16
M40
(16.)
39
KULÍK Elo
1973
01:00:26,87
16:04,47
17
M40
(17.)
153
MACIEJAK Richard
1973
Alpin Klub Svit
01:03:25,97
19:03,57
18
M40
(18.)
49
KOLHÁNEK Norbert
1977
Nectel running team
01:04:01,70
19:39,30
19
M40
(19.)
141
Kurian Matúš
1981
LEAF
01:06:57,88
22:35,48
20
M40
(20.)
125
SKAČAN Michal
1979
Spišská Belá
01:07:41,33
23:18,93
21
M40
(21.)
95
NIKO Karol
1979
SL Svit
01:07:49,77
23:27,37
22
M40
(22.)
50
KRETA Michal
1980
01:08:19,96
23:57,56
23
M40
(23.)
149
KOHUT Peter
1977
OŠK Ludrová
01:09:04,61
24:42,21
24
M40
(24.)
53
ŠULEJ Matúš
1978
Mlynica
01:10:10,18
25:47,78
25
M40
(25.)
1
Korytko Dušan
1977
HK JAMES Tatranská Polianka
01:10:46,80
26:24,40
26
M40
(26.)
6
GUMAN Marek
1976
01:10:57,74
26:35,34
27
M40
(27.)
109
PETRIK Patrik
1977
LUNYS TEAM
01:12:54,98
28:32,58
28
M40
(28.)
11
GÁNOVSKÝ Rastislav
1976
UNITREK Poprad
01:15:38,49
31:16,09
29
M40
(29.)
13
NÉMETH Milan
1972
STG Považská Bystrica
01:21:36,51
37:14,11
30
M40
(30.)
44
KENDER Miroslav
1980
Lorinčík
01:23:22,01
38:59,61