Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
4. kolo VSLL 2024 - Ski Lysá
4. kolo VSLL 2024 - Výsledky
Pretekaj.sk
4. kolo VSLL 2024
Výsledky
4. kolo VSLL 2024 - Ski Lysá
4. kolo VSLL 2024
Prílohy
Výsledky
Výsledková listina - staršie žiactvo, juniorky, juniori - 1.kolo (598,2kB)
Štartové listiny
Štartová listina - staršie žiactvo, juniorky, juniori - 2.kolo (592,3kB)
Výsledky
Výsledková listina - mladšie predžiactvo, staršie predžiactvo, mladšie žiactvo (650,4kB)
Výsledková listina - staršie žiactvo, juniorky, juniori (598,3kB)
Výsledková listina - superbaby (617,6kB)
Štartové listiny
Štartová listina - mladšie predžiactvo, staršie predžiactvo, mladšie žiactvo (629,1kB)
Štartová listina - staršie žiactvo, juniorky, juniori (587,7kB)
Štartová listina - superbaby (601,1kB)
Program/Propozície
Propozície (301,6kB)
Trate:
Mladsi - Mladšie žiactvo a predžiaci
Sbi - Superbaby
Starsi - Staršie žiactvo a juniori
Kategórie:
MPY - Mladšie predžiačky
MPI - Mladší predžiaci
SPY - Staršie predžiačky
SPI - Starší predžiaci
MZY - Mladšie žiačky
MZI - Mladší žiaci
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
1
MPI
(1.)
61
ŠPROCH Juraj
2014
LK Tatranská Lomnica
00:42,29
00:00,00
2
MPI
(2.)
60
KNIŽKA Dani Miki
2014
LK Tatranská Lomnica
00:43,02
00:00,73
3
MPI
(3.)
63
GLINSKÝ Gabriel
2014
ŠK OLYMP Stropkov
00:45,96
00:03,67
4
MPI
(4.)
62
SLODIČÁK Adam
2014
SnowSports Club
00:46,93
00:04,64
5
MPI
(5.)
52
KASARDA Marek
2014
Ski club Svidník
00:47,00
00:04,71
6
MPI
(6.)
75
ŠARŠALA Filip
2016
KAL Jasná
00:48,17
00:05,88
7
MPI
(7.)
73
HALIR Filip
2015
LK Tatranská Lomnica
00:48,51
00:06,22
8
MPI
(8.)
67
MIČIAN Šimon
2014
MB Ski club ŽIlina
00:48,90
00:06,61
9
MPI
(9.)
53
SOBEK Michal
2015
RS sport Club
00:50,17
00:07,88
10
MPI
(10.)
57
SCHONWIESNER Jakub
2014
SnowSports Club
00:50,74
00:08,45
11
MPI
(11.)
55
ŠAVOL Marko
2015
SnowSports Club
00:50,76
00:08,47
12
MPI
(12.)
59
NOVOTNÝ Matúš
2014
LO MŠK Kežmarok
00:51,54
00:09,25
13
MPI
(13.)
58
DOBRÝ Richard
2014
LK SKI JEZERSKO
00:52,53
00:10,24
14
MPI
(14.)
51
BORODACH Dávid
2014
Activity Sport Club
00:53,12
00:10,83
15
MPI
(15.)
69
STROAE Richard
2015
Activity Sport Club
00:57,58
00:15,29
16
MPI
(16.)
65
BOČKAY Matej
2015
FabianSKI
00:58,43
00:16,14
17
MPI
(17.)
66
KURMOO Sami
2014
ŠSDM PP-Tatry
01:01,41
00:19,12
18
MPI
(18.)
71
FELLEGI Michael
2014
LK Štart Bardejov
01:04,72
00:22,43
19
MPI
(19.)
54
PÁLKOVÁCS Samuel
2015
FabianSKI
01:05,07
00:22,78
20
MPI
(20.)
70
KARPATY Matúš
2015
ŠK JUNIOR SKI POPRAD
01:05,18
00:22,89
21
MPI
(21.)
64
CICHÝ Richard
2015
ŠK OLYMP Stropkov
01:08,22
00:25,93
MPI
72
GRYGORYEV-CHERKASOV Arystarkh
2015
Activity Sport Club
DNF
MPI
68
ŠIBA Matej
2015
LK Štart Bardejov
DNS
MPI
56
MOJZEŠ Dominik
2014
SAK LYSÁ-DRIENICA
DSQ
MPI
74
GEMZICKÝ Nikolas
2015
ŠK JUNIOR SKI POPRAD
DSQ
Na stiahnutie
Výsledky
Výsledková listina - staršie žiactvo, juniorky, juniori - 1.kolo (598,2kB)
Výsledková listina - mladšie predžiactvo, staršie predžiactvo, mladšie žiactvo (650,4kB)
Výsledková listina - staršie žiactvo, juniorky, juniori (598,3kB)
Výsledková listina - superbaby (617,6kB)
Štartové listiny
Štartová listina - staršie žiactvo, juniorky, juniori - 2.kolo (592,3kB)
Štartová listina - mladšie predžiactvo, staršie predžiactvo, mladšie žiactvo (629,1kB)
Štartová listina - staršie žiactvo, juniorky, juniori (587,7kB)
Štartová listina - superbaby (601,1kB)