Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Horský kros Gerlach
Horský kros Gerlach - Historické rebríčky - Results
Pretekaj.sk
Horský kros Gerlach - Historické rebríčky
Results
Horský kros Gerlach
Horský kros Gerlach - Historické rebríčky
Categories:
M - Muži
F - Ženy
Rank
Name
Nar.
Team
Najlepší čas
Posledný štart
Počet štartov
251
OSTROWSKA Xinea
1977
KW ZAKOPANE
01:15:55
2009 (16.)
01:15:55
2009 (16.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2009
01:15:55
161./17./7.
KW ZAKOPANE
252
KARTUSKOVÁ Zuzana
1968
SNV
01:15:56
2021 (28.)
01:23:23
2023 (30.)
7
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2023
01:23:23
97./23./3.
TeloCvičňa SNV
2022
01:19:29
96./19./3.
Spišská Nová Ves
2021
01:15:56
74./16./2.
Fitles SNV
2020
01:23:09
107./19./2.
2019
01:26:20
100./21./3.
SNv
2013
01:23:29
187./34./9.
SNV
2012
01:40:29
159./30./7.
SNV
253
KOKORUĎOVÁ Jana
1977
/ Poprad
01:15:57
2021 (28.)
01:17:35
2023 (30.)
2
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2023
01:17:35
82./15./4.
2021
01:15:57
75./17./7.
254
KOLEDOVÁ ŽIDEKOVÁ Janka
1960
ŠKP Žilina
01:16:03
2011 (18.)
01:18:54
2015 (22.)
2
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2015
01:18:54
103./16./3.
ŠKP Žilina
2011
01:16:03
153./20./5.
MK RAJEC
255
MORÁVKOVÁ Martina
1981
ac moravská slávie brno
/ Rozdrojovice
01:16:13
2017 (24.)
01:16:13
2017 (24.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2017
01:16:13
115./12./3.
ac moravská slávie brno
256
BUDZYKOVA Jana
1960
NOVY TARG
01:16:22
2008 (15.)
01:17:05
2009 (16.)
2
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2009
01:17:05
164./18./6.
NOVY TARG
2008
01:16:22
176./24./11.
NOWY TARG
257
FRONKOVA Ludmila
1976
/ Bratislava
01:16:23
2023 (30.)
01:16:23
2023 (30.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2023
01:16:23
78./13./3.
258
VARGA Ildikó
1960
HUNGARY
01:16:33
2014 (21.)
01:16:33
2014 (21.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2014
01:16:33
144./23./4.
HUNGARY
258
MÜCKOVÁ Petra
1984
PŘÍBOR
01:16:33
2012 (19.)
01:16:33
2012 (19.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2012
01:16:33
120./16./7.
PŘÍBOR
260
FOTTOVÁ Jana
1964
Prešov
01:16:34
2021 (28.)
01:19:07
2023 (30.)
4
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2023
01:19:07
86./17./2.
Fotta organic group Prešov
2022
01:17:22
91./16./1.
2021
01:16:34
78./19./3.
Prešov
2020
01:23:58
111./22./4.
Prešov
261
UGRAYOVÁ Kristína
1992
ATU KOŠICE
01:16:42
2013 (20.)
01:16:42
2013 (20.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2013
01:16:42
173./30./13.
ATU KOŠICE
262
VÁCLAVIAKOVÁ Mária
1985
AK Baník Prievidza
01:16:46
2014 (21.)
01:16:46
2014 (21.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2014
01:16:46
146./25./12.
AK Baník Prievidza
263
ŠOFRANKOVÁ Antónia
1997
Klub OB ATU Košice
/ Košice
01:16:52
2016 (23.)
01:17:03
2017 (24.)
2
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2017
01:17:03
120./14./6.
Klub OB ATU Košice
2016
01:16:52
129./19./3.
OB ATU Košice
264
FAINOVÁ Monika
1995
BK BIELY POTOK RK
01:16:53
2016 (23.)
01:16:53
2016 (23.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2016
01:16:53
130./20./8.
BK BIELY POTOK RK
265
SLABÁ Zuzana
1982
PODOLÍNEC
01:16:56
2012 (19.)
01:16:56
2012 (19.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2012
01:16:56
122./17./8.
PODOLÍNEC
265
VRBIAKOVA Edita
1978
MARAS team
/ Košice
01:16:56
2017 (24.)
01:17:16
2018 (25.)
3
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2018
01:17:16
91./11./3.
Autoservis ERIKA
2017
01:16:56
119./13./4.
MARAS team
2016
01:39:48
172./30./10.
MARAS team-Tetom Dit
267
KOVALOVA-MULLER Alica
1985
Alles Müller, oder was?
01:17:07
2022 (29.)
01:17:07
2022 (29.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2022
01:17:07
89./15./4.
Alles Müller, oder was?
268
ROVŇÁKOVÁ Dana
1987
Extreme Obstacle Run
/ Prešov
01:17:17
2016 (23.)
01:17:17
2016 (23.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2016
01:17:17
132./21./9.
Extreme Obstacle Run
269
KLEINOVÁ Mária
1938
KST HORNÁ NITRA
01:17:23
1996 (3.)
01:50:15
2009 (16.)
10
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2009
01:50:15
182./24./3.
KST HORNÁ NITRA
2008
01:31:06
193./29./3.
KST HORNÁ NITRA PRIE
2007
01:27:56
152./23./1.
AK BANÍK PRIEVIDZA
2006
01:29:01
117./16./1.
AK BANÍK PRIEVIDZA
2005
01:30:40
114./19./1.
MÚ PRIEVIDZA
2004
01:19:03
204./31./1.
TURISTIKA PRIEVIDZA
2003
01:30:53
152./18./1.
BS Prievidza
2002
01:29:44
155./29./1.
BC PRIEVIDZA
2001
01:27:36
157./29./1.
Prievidza
1996
01:17:23
93./13./1.
NCHZ Nováky
270
ROZIMOVÁ Kamila
1982
ŠKP BB
01:17:26
2000 (7.)
01:17:26
2000 (7.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2000
01:17:26
109./15./7.
ŠKP BB
270
JIRÁSKOVÁ Bára
1991
ISCAREX Č. TREBOVÁ
01:17:26
2004 (11.)
01:17:26
2004 (11.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2004
01:17:26
199./29./8.
ISCAREX Č. TREBOVÁ
272
SOKOLOVÁ Margaréta
2003
/ Štrba
01:17:35
2019 (26.)
01:17:35
2019 (26.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2019
01:17:35
80./10./3.
273
BOBÁKOVÁ Alena
1974
SLOVENSKÁ ĽUPČA
01:17:37
2009 (16.)
01:17:37
2009 (16.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2009
01:17:37
166./19./7.
SLOVENSKÁ ĽUPČA
274
DANIELOVÁ Mária
2001
SPORT RYSY KLUB
/ ŠTRBA
01:17:45
2020 (27.)
01:17:45
2020 (27.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2020
01:17:45
87./13./3.
SPORT RYSY KLUB
275
MATULOVA Zaneta
1975
KMB
01:17:56
2021 (28.)
01:17:56
2021 (28.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2021
01:17:56
84./21./9.
KMB
276
VRBANCOVÁ Zuzana
1984
PRAHA
01:17:58
2012 (19.)
01:17:58
2012 (19.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2012
01:17:58
127./18./9.
PRAHA
277
MONDLOVÁ Dagmar
1985
BREZNO
01:18:08
2016 (23.)
01:18:08
2016 (23.)
2
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2016
01:18:08
134./22./10.
BREZNO
2005
01:21:04
110./17./5.
ŠŠŠM MŠK BREZNO
278
PIATKOVÁ Emma
2004
BK Opalisko Závažná Poruba
/ Závažná Poruba
01:18:11
2022 (29.)
01:18:11
2022 (29.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2022
01:18:11
93./17./5.
BK Opalisko Závažná Poruba
279
SLOBODOVÁ Jarmila
1965
OÚ POHRONSKÁ POLHORA
01:18:26
2009 (16.)
01:18:26
2009 (16.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2009
01:18:26
168./20./8.
OÚ POHRONSKÁ POLHORA
280
KLIPCZAK Bogliskawa
1967
BRZUSNIK
01:18:44
2011 (18.)
01:18:44
2011 (18.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2011
01:18:44
159./22./5.
BRZUSNIK
281
LEKHANOVA Tatiana
1986
LIBEREC
01:18:52
2012 (19.)
01:18:52
2012 (19.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2012
01:18:52
132./19./10.
LIBEREC
282
SOBCZYK Agnieszka
1977
/ Zakopane
01:18:56
2023 (30.)
01:18:56
2023 (30.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2023
01:18:56
85./16./5.
283
REPKOVÁ Lucia
1998
CROSS COUNTRY LEVOČA
01:19:07
2013 (20.)
01:31:18
2021 (28.)
4
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2021
01:31:18
103./27./8.
KBT SPIŠ
2020
01:29:56
120./24./7.
KBT SPIŠ
2019
01:32:19
107./24./11.
KBT SPIŠ
2013
01:19:07
179./31./6.
CROSS COUNTRY LEVOČA
284
BÚTOROVÁ Ingrid
1976
Řužomberok
01:19:09
1999 (6.)
01:19:09
1999 (6.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
1999
01:19:09
115./15./4.
Řužomberok
285
BISZTYGA Sabina
1979
AZS AWF MAT. KRAKÓW
01:19:11
2013 (20.)
01:19:11
2013 (20.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2013
01:19:11
181./32./14.
AZS AWF MAT. KRAKÓW
286
DOBIJOVÁ Žaneta
1977
HK James DK
/ Dolný Kubín
01:19:31
2017 (24.)
01:21:06
2018 (25.)
2
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2018
01:21:06
101./14./6.
HK James Dolný Kubín
2017
01:19:31
129./18./5.
HK James DK
287
ŠULCOVÁ Denisa
1976
NOVÁ LESNÁ
01:19:43
2012 (19.)
01:19:43
2012 (19.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2012
01:19:43
134./20./4.
NOVÁ LESNÁ
288
PAVLISOVÁ Ivana
1977
BK Lysá pod Makytou
/ Lysá pod Makytou
01:19:46
2019 (26.)
01:19:46
2019 (26.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2019
01:19:46
84./12./3.
BK Lysá pod Makytou
289
REPKOVÁ Petra
2001
KBT SPIŠ
/ Odorín
01:19:47
2021 (28.)
01:27:03
2023 (30.)
5
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2023
01:27:03
103./24./10.
Team Renda
2022
01:24:50
106./22./7.
KBT SPIŠ
2021
01:19:47
88./22./6.
KBT SPIŠ
2020
01:20:21
98./16./4.
KBT SPIŠ
2019
01:33:14
108./25./4.
KBT SPIŠ
290
URBANOVÁ Iveta
1986
/ Košice
01:19:51
2019 (26.)
01:19:51
2019 (26.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2019
01:19:51
85./13./6.
291
BEŤKOVÁ Veronika
1996
KBL JASNÁ LM
01:19:57
2012 (19.)
01:19:57
2012 (19.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2012
01:19:57
136./21./4.
KBL JASNÁ LM
292
BACHORÍKOVÁ Lenka
1998
ŠTIAVNIK
01:20:04
2013 (20.)
01:20:04
2013 (20.)
2
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2013
01:20:04
183./33./7.
ŠTIAVNIK
2012
01:23:15
147./24./6.
ŠTIAVNIK
293
KÁROLYIOVÁ Daniela
1976
TATRANEC DUBNICA N/V
01:20:05
2005 (12.)
01:20:05
2005 (12.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2005
01:20:05
109./16./4.
TATRANEC DUBNICA N/V
294
JURUŠOVÁ Renáta
1989
Prešov
01:20:07
2017 (24.)
01:20:07
2017 (24.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2017
01:20:07
132./21./9.
Prešov
295
VERSEGHYOVÁ Anna
1950
VEGAN MINIMUS
01:20:16
2015 (22.)
01:20:16
2015 (22.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2015
01:20:16
104./17./2.
VEGAN MINIMUS
296
PETROVA Jana
1979
MARAS team
/ Kosice
01:20:26
2018 (25.)
01:20:26
2018 (25.)
3
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2018
01:20:26
100./13./5.
Autoservis ERIKA
2017
01:21:44
136./22./6.
MARAS team
2016
01:33:33
166./28./8.
MARAS team-Shadow
297
VALACHOVÁ Eva
1964
BS ZVOLEN
01:20:29
2010 (17.)
01:20:29
2010 (17.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2010
01:20:29
143./21./8.
BS ZVOLEN
298
BUKOVÁCOVÁ Alena
1974
FARMACEUT BA
01:20:33
2002 (9.)
01:20:33
2002 (9.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2002
01:20:33
151./28./9.
FARMACEUT BA
299
LIKTOROVÁ Katarína
1991
Pevná vôľa
/ Krupina
01:20:35
2019 (26.)
01:20:35
2019 (26.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2019
01:20:35
87./15./7.
Pevná vôľa
300
HUPKOVÁ Mária
1959
LK Svätý Jur
01:20:38
1996 (3.)
01:21:17
1997 (4.)
2
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
1997
01:21:17
84./17./2.
LK Svätý Jur
1996
01:20:38
94./14./4.
LK Svätý Jur
Show: 251 - 300 from 367
Page 6 from 8
<<
<
2
3
4
5
6
7
8
>
>>